سرويس غذاخوري

فروش انواع سرويس هاي غذاخوري:اركوپال،چيني وپيركس

محصولات ايران، فرانسه، اسپانيا و...

نمایندگی فروش چینی زرین،پردیس،تقدیس،مقصود

برای ورود و مشاهده هر بخش روی ایکون مربوطه کلیک کنید

استفاده از ظروف جهت سرو غذا سابقه ی بسیار طولانی داشته و ظروف سفالی مربوط به هزاره ی چهارم قبل از میلاد به خوبی گویای این مطلب خواهد بود.

سرویس غذاخوری و ظروف پذیرایی آن دسته لوازمی است که برای پذیرایی از مهمان استفاده می شود. مثل بشقاب، کاسه، دیس، نمکدان، جا فلفلی، جا شکری، قندان، فنجان، لیوان، نعلبکی و …

ظروفی که آشپز با آن سروکار دارد مثل قابلمه، ماهیتابه، شیرجوش و … جزء ظروف آشپزخانه به حساب می آیند و لزومی ندارد که مجلل باشد اما سرویس غذاخوری و پذیرایی باید زیبا و و به روز باشد.

آنچه که مهم است ایجاد هارمونی مناسب بین سرویس غذاخوری و دیگر لوازم پذیرایی است چه از لحاظ رنگ و چه از لحاظ شکل. مثلا یک لیوان شیشه ای با یک بشقاب استیل یا ملامین تناسب خوبی ندارد. اگر از بشقاب های میوه خوری چینی استفاده می کنید از نمکدان چینی ست با آن برای پذیرایی از مهمان استفاده نمائید.

چیدمان رسمی که برای پذیرایی از مهمان در نظر دارید باید با قاعده و منظم باشد یعنی بشقاب و کاسه در وسط و نزدیک به هم، چنگال، نان و دستمال در طرف چپ بشقاب، چاقو و قاشق و لیوان نیز در طرف راست قرار گیرد. در ضمن همگی باید منظم و صاف باشند تا به مهمانان نشان دهیم که برایشان اهمیت قائلیم.

دسر و کیک و چنگال آن را می توانید جلوی بشقاب اصلی قرار دهید. رعایت این موارد کاملا پسندیده و مناسب یک مهمانی رسمی خواهد بود.

انواع سرویس غذاخوری

سرویس غذاخوری دارای تنوع زیادی در جنس، طرح و رنگ اند. پس به مشتریان گزینه های متفاوتی ارائه داده و افراد حساس نیز می توانند خرید دلخواه خود را انجام دهند.

گاهی خانم خانه دوست دارد رنگ سرویس غذاخوری با دیگر  ظروف هماهنگ کند. انتخاب این موارد کاملا سلیقه ای است.

سرویس غذاخوری سفال

این نوع سرویس غذاخوری مناسب سبک و فضای سنتی است. پس از اینکه این سفال ها تولید میشوند درون کوره قرار گرفته و آب خود را از دست می دهند سپس لعاب های رنگی روی آن را پوشانده و گاها نیز با دست روی آنها نقاشی کشیده می شود.

افرادی که لوازم سنتی را می پسندند می توانند ظروف سفالی خریده و از آنها استفاده نمایند. این ظروف نسبتا سنگین اند و استحکام چندانی ندارند.

سرویس غذاخوری سرامیکی

استحکام این سرویس ها از سرویس های سفالی بیشتر است. سرویس غذاخوری سرامیکی درون خود نوعی ماده ی شیشه ای دارد که دوام آن ها را نسبت به سفال بالاتر برده است. تغییر دمای زیاد ممکن است روی این نوع ظروف درزهایی ایجاد نماید.

سرویس غذاخوری چینی

این نوع ظروف بسیار ظریف و زیبا هستند و با ماشین ظرفشویی به خوبی شسته می شوند اما شکننده و سنگین اند.

سرویس غذاخوری شیشه‌ای

همانطور که از نامشان مشخص است از جنس شیشه هستند و ممکن است شیشه ی شفافی داشته باشند و یا از شیشه های مات تولید شوند. در هر حال به خوبی در ماشین ظرفشویی شسته و براق می شوند.

سرویس غذاخوری آرکوپال

ظروف آرکوپال تلفیقی از ششیه و چینی می باشد که مقاوت آن بیشتر از ظروف چینی و زیبایی آن بیشتر از ظروف شیشه ای است. وزن ظروف آرکوپال بسیار پایین می باشد و در عین زیبایی ، ظرافت و نازکی بسیار مقاوم هستند و می توان آنها را در ماکروویو نیز استفاده نمود.

سرویس غذاخوری ملامین

این نوع ظروف بسیار سبک و مناسب مسافرت اند. از نوعی پلاستیک مخصوص درست می شوند و برای استفاده کودکان مناسب اند.

فروشگاه جهازشیک امکان خرید انواع مدل ظروف غذاخوری و پذیرایی ، لوازم آشپزخانه و خانه ، لوازم دکوری ، انواع مدل پرده اتاق خواب و پذیرایی ، قالیچه آشپزخانه ، روفرشی کشدار  و … را بصورت اینترنتی فراهم نموده است.

جهازشیک محصولات خود را با تضمین کیفیت و ارائه فاکتور عرضه می کند.